Kdo jsme

Věříme, že na počátku každé inovace stojí myšlenka, kterou je třeba rozvíjet, hýčkat, a dát jí svůj prostor. Jsme tu proto, abychom společně realizovaly vaše nápady.

Společnost KRYOBYTE s.r.o. je mladým a dynamickým subjektem působícím na českém informačním trhu, přesto zkušenost a praxe je naší velkou výhodou.

Společnost byla založena týmem programátorů působících v oblasti vývoje aplikací přes 15 let.
Máme letité zkušenosti od tvorby malých firemních prezentací, přes eshopy, informační systémy realitních nebo cestovních kanceláří, až po složité bankovní systémy, na kterých jsme se úspěšně podíleli.

Mezi hlavní portfolio společnosti patří řešení pro internetové obchody KryoSHOP, na kterém běži řada e-shopů, od malých prodejen až po velké nákupní galerie jako je například www.dno.cz.
Další neméně důležitou částí naší nabídky jsou informační systémy budované na zakázku nebo webové stránky.

Naši doménou je kvalitně a precizně odevzdaná práce v řádném termínu, protože víme, že spokojený zákazník je nejlepší referencí. Věříme, že individuální přístup k řešení potřeb našich zákazníků je tím správným krokem pro budoucnost v takto uspěchané době plné nekvalitní konkurence.

Co dokážeme

Porozumět vaším potřebám
Snažíme se precizně porozumět vaším potřebám. Umíme proměnit vaše myšlenky v konkrétní zadání a projekt, který pak společně realizujeme.
Vždy vám nabídnemé řešení.
Přizpůsobit se
Heslo "Náš zákazník náš pán" není pro nás pouhou frází, ale pravidlem určující směr.
Dlouhodobě spolupracovat
Naše práce nekončí předáním díla. Nabízíme široké možnosti servisu a podpory. Žijeme s vaším projektem celý jeho život.
Jsme féroví a umíme přiznat chybu
Od nás nikdy neuslyšíte výmluvy, nebo nepravdy. Jednáme vždy přímo a narovinu. Věříme, že férové jednání stále existuje a jsme jeho zastánci.

Naše historie

Společnost KRYOBYTE s.r.o. byla založena 4. listopadu 2010 zápisem u rejstříkového soudu v Ostravě, jeji historie však sahá až do roku 1996.

Mé jméno je Miroslav Mikulec a jsem jednatelem společnosti KRYOBYTE s.r.o.
Vystudoval jsem aplikovanou informatiku v Olomouci a během studií jsem se začal věnovat hlubšímu programování a vývoji aplikací a webových stránek. V roce 1996 jsme s Petrem Vavříkem vytvořili tým, který se začal podílet na řadě projektů. Své zkušenosti jsme získávali postupně. Začínali jsme na malých webových stránkach. Pak se ukázal první e-shop. První portálové řešení. První informační systém. A věřte, že u prvních nezůstalo. Jak čas plynul, podílelí jsme se na vývojí portálu www.sms.cz nebo bankovního systému pro OTB Banka Slovensko. Společně jsme vytvořili pár velkých informačních systému, které se používají dodnes.

V létě roku 2010 jsme byli znechuceni nekvalitní konkurencí a sliby ostatních, které jsme slýchali od našich nových zákazníků. Zákazníci chtěli naše služby, a tak jsme se rozhodli založit společnost, která bude jiná než ostatní.
Společnost, ktará má své hodnoty, skutečně porozumí zákazníkovi, a pro kterou je zákazník na prvním místě. Věříme, že tento přístup bude naší výhodou pro zákazníka a mečem na konkurenci.

Náš tým